Filtruj

Praca Ratownik - Szerokie

1-3 z 3 ofert pracy

RATOWNIK WOJSKOWEJ STRAŻY POŻARNEJ (STRAŻAK)

2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA SKŁAD SZEROKI BÓR2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA SKŁAD SZEROKI BÓR
Szeroki Bór Piski

Zakres obowiązków: Udział w akcjach ratowniczo-pożarniczych. Służba w składzie pogotowia przeciwpożarowego. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Szkolenie podstawowe w zawodzie strażak...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dodatkowa dla specjalistów medycznych | Domowe pobrania krwi

nowa oferta
UPACJENTAUPACJENTA
Lublin

Jesteś pielęgniarką, położną, ratownikiem medycznym lub analitykiem medycznym i szukasz dodatkowej pracy z elastycznym grafikiem? Dołącz do uPacjenta! Do Twoich obowiązków należeć będzie realizowanie wizyt u pacjentów w domach , podczas których będziesz pobierać materiał do badań diagnostycznych. W ...

13.09.202413.09.2024

Przedstawiciel Medyczny

nowa oferta
SKAMEX S. A.SKAMEX S. A.
Lublin

Stanowisko: Przedstawiciel Medyczny Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która: jest obecna na rynku od ponad 30 lat. zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy! w ofercie posiada aż 14.000 produ...