Filtruj

Praca Recepcja Hotel - Wrocław

1-2 z 2 ofert pracy

Recepcjonista (K/M) - hotel Campanile Wroclaw

nowa oferta
JAKUB KOBYLEC RECRUITMENT & CONSULTINGJAKUB KOBYLEC RECRUITMENT & CONSULTING
Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośrednia obsługa gości w recepcji hotelowej przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych naliczanie i wystawianie dokumentów sprzedaży zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości w recepcji dbałość o pozytywna atmosferę w zespole WYMAGANIA: mile widziane doświadczenie w ...

21.05.202421.05.2024

Recepcjonistka w Hotelu ZOO

nowa oferta
OLGAOLGA
Wrocław

Dynamicznie rozwijająca się firma hotelowa poszukuje osób do pracy na stanowisko recepcjonisty OFERUJEMY: - Elastyczny grafik - Pracę w młodym i zgranym zespole - Możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko kierownicze - Płatne szkolenia - Prowizje od sprzedaży - Możliwość poznania systemów h...

20.05.202420.05.2024