Filtruj

Praca Recepcja - Szklarska Poręba

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Recepcji dziennej

nowa oferta
EDYTA BOROWSKAEDYTA BOROWSKA
Szklarska Poręba

Kierownik Recepcji w Apartamentach Good Time. Dołącz do zespołu Apartamentów Good Time w Szklarskiej Porębie jako Kierownik Recepcji i twórz z nami niezapomniane doświadczenia dla naszych gości. Jako lider naszego zespołu recepcyjnego, będziesz odpowiedzialny za zapewnienie najwyższego standardu o...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Recepcji Szklarska Poręba

RELAX- TOUR SP. Z O.O.RELAX- TOUR SP. Z O.O.

Poszukujemy do swojego zespołu pracownika recepcji, praca w miłym zespole z możliwością zakwaterowania.Oczekujemy od kandydata:- dyzpozycyjności, praca w systemie zmianowym 15-23 lub 8-15- praca w święta i weekendy- pozytywne nastawienie- umiejętność pracy w zespole- podstawowa znajomość języka angi...

16.05.202416.05.2024

POKOJOWA

nowa oferta
KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Jelenia Góra

Zakres obowiązków: 1) utrzymanie należytego stanu sanitarno-porządkowego wyznaczonych do sprzątania pomieszczeń 2) odbiór i przegląd stanu technicznego pokoju przed opuszczeniem go przez kuracjusza/gościa 3) zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich zauważonych braków, zniszczeń i uszkodzeń 4...

Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0823 s