Filtruj

Praca Recepcji Hotelowej - Szymbark

1-3 z 3 ofert pracy

Stanowisko: Recepcjonistka hotelowa

DZIAŁ REKRUTACJIDZIAŁ REKRUTACJI
Szymbark

OPIS STANOWISKA: Sprzedaż i promocja produktów i usług zgodnie ze standardami firmy. Obsługa recepcji oraz obsługa gości hotelowych. Odbieranie połączeń telefonicznych. Rezerwacja pokoi, apartamentów, sal konferencyjnych. Rezerwacja zabiegów w spa. Udzielanie informacji. Obsługa korespondencj...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy recepcjonistkę/recepcjonistę do recepcji hotelowej.

HOTELHOTEL
Otomin

Do naszego zespołu w Hotelu Otomin w Otominie poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistka/recepcjonista. Mile widziany język angielski oraz znajomość obsługi komputera. Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem. Oferujemy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę. Miłą atmosferę w pracy w ma...

19.05.202419.05.2024
od 28 zł

RECEPCJONISTA HOTELOWY

MIROSŁAW SOCHA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWE SOMBUDMIROSŁAW SOCHA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWE SOMBUD
Kartuzy

Zakres obowiązków: Rejestracja i wyrejestrowywanie gości hotelowych. Przydzielanie pokoi oraz udzielanie wszelkich informacji na temat zasad pobytu i oferowanych na terenie hotelu usług. Realizacja dodatkowych życzeń klientów związane z pobytem. Obsługa sytemu, na którym pracuje recepcja. Wystawian...

13.05.202413.05.2024