Filtruj

Praca Recepcjonista Hotelowy - Legnica

Recepcjonistka/Recepcjonista do Sky Hotelu Gwarna w Legnicy 1/2 etatu

MARCINMARCIN
Legnica

Poszukujemy Recepcjonistki/ Recepcjonisty do Sky Hotelu Gwarna w Legnicy Wymagania : - wysoka kultura osobista oraz pozytywne usposobienie, - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta ( mile widziane ), - zn...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTA - WAKACJE 2024 MRZEŻYNO

Legnica

Zakres obowiązków: OBSŁUGA GOŚCIA HOTELOWEGO System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie....

14.02.202414.02.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

RECEPCJONISTA

WBA EUROPA SP. Z O.O.WBA EUROPA SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: obsługa recepcji hotelowej, wynagrodzenie: 4242,00 zł brutto miesięcznie + dodatek funkcyjny + inne dodatki wynikające z regulaminu wynagrodzeń Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy ś...

20.05.202420.05.2024