Filtruj

Praca Recepcjonista W Hotelu - Drawsko Pomorskie

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTA/KA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Drawsko Pomorskie

Numer oferty: StPr/24/0412Obowiązki:- obsługa gości hotelowych,- obsługa urządzeń biurowych,- prace porządkowe. Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkującyWykształcenie:średnie ogólnokształcąceMiejsce pracy: J. Piłsudskiego 15-19, 78-500 ...

25.06.202425.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ALLEA FASHION STUDIO SP. Z O.O.ALLEA FASHION STUDIO SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: - obsługa gości hotelowych, - obsługa urządzeń biurowych, - prace porządkowe. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący)...

Umowa o pracęumowa o pracę

Recepcjonista/Recepcjonistka do Hotelu Abrava DRAWSKO POMORSKIE

POLOMARKET SP. Z O.O.POLOMARKET SP. Z O.O.

Do naszego Hotelu Abrava położonego w samym centrum miejscowości Drawsko Pomorskie, ul. Marszałka Józefa Piłsudkiego 15-19, zatrudnimy osobę do pracy na recepcji. OPIS STANOWISKA: - profesjonalna obsługa gości, - meldowanie gości, pobieranie płatności za pobyt, wystawianie FV - przyjmowanie rez...

24.06.202424.06.2024