Filtruj

Praca Recepcjonista - Dąbek

1-2 z 2 ofert pracy

Recepcjonista Ośrodka Maria nad morzem z możliw. awansu na menadżera

MGDALENAMGDALENA
Dąbki

Stanowisko: Recepcjonista Ośrodka Wczasowego Maria w Dąbkach z możliwością awansu na menadżer w ciągu 2 tygodni Ośrodek Wczasowy Maria w Dąbkach poszukuje osoby na stanowisko recepcjonista. Szukamy kandydata, który dołączy do naszego zespołu w okresie od 5 maja do 10 października. Jesteśmy miejscem...

04.05.202404.05.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

RECEPCJONISTA ZAKŁADU PRZYRODOLECZNICZEGO I SPA

INTERFERIE SA - SANATORIUM UZDROWISKOWE ARGENTYTINTERFERIE SA - SANATORIUM UZDROWISKOWE ARGENTYT
Dąbki

Zakres obowiązków: obsługa gości ZP i SPA w zakresie sprzedaży usług i towarów,obsługa kazy fiskalnej,obsługa programu żywieniowego GAH i magazynowego CEGAM Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - niemiecki (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) umiejętność - o...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0177 s