Filtruj

Praca Recepcjonista - Masłowo

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTA/TKA

AMELIÓWKA SP. Z O.O.AMELIÓWKA SP. Z O.O.
Masłów Pierwszy

Zakres obowiązków: wg stanowiska Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagania; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, praca w systemie zmianowym....

09.07.202409.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/1677Obowiązki:wg stanowiskaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Wymagania; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, praca w systemie zmianowym. Miejsce pracy: Mąchocice Kapitulne 176, 26-001 Masłów Pierwszy, powiat: kielecki,...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Kelner Barman Recepcjonista Kelnerka Barmanka Recepcjonistka

DWÓRDWÓR
Skrzynki

Dołącz do zespołu Dworu Skrzynki. Nabór na wolne stanowisko: Barman/Kelner/Recepcjonista Oferujemy umowę o pracę. Główne obowiązki: odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie lokalu, obsługa kasy fiskalnej przyjazna obsługa gości oraz aktywna sprzedaż produktów bieżące przygotowanie i serwowani...

06.02.202406.02.2024