Filtruj

Praca Recepcjonista - Mortęgi

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTA

PAŁAC MORTĘGI SP. Z O.O.PAŁAC MORTĘGI SP. Z O.O.
Mortęgi

Zakres obowiązków: wdrażanie najwyższych standardów obsługi klienta, kompleksowa obsługa gości hotelowych, obsługa telefoniczna i rezerwacje, prezentowanie oferty hotelu, rozliczanie pobytu, Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Czego oczekujemy?: Pasji do gościnności. Pozytywnego nastawieni...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTA/TKA - HOTEL PORT 110 (ZMIANA NOCNA) - 100/130 GODZIN

PORT 110 SP. Z O.O.PORT 110 SP. Z O.O.
Iława

Zakres obowiązków: Profesjonalna i miła obsługa Gościa, dbałość o jego komfortowy pobyt w Hotelu zgodnie z wymogami i standardami pracy, check in / check out, przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji wystawianie dokumentów finansowych, zmiany dzienne i wieczorne, współpraca z innymi działami w hot...

14.06.202414.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

RAMEL S. C.RAMEL S. C.
Górzno

Zakres obowiązków: obsługa komputera przyjmowanie zgłoszeń hotelowych obsługa gości hotelowych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) doświadczenie zawodowe - mi...

11.06.202411.06.2024