Filtruj

Praca Recepcjonista - Mrągowo

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTA

HOTEL HUSZCZAHOTEL HUSZCZA
Mrągowo

Hotel Huszcza w Mrągowie,zapraszamy energicznych i otwartych ludzi do naszego zespołu, szukamy osób do obsługi gości w hotelowej recepcji. Oferujemy stałą pracę i dobre warunki. Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach oraz znajomość języka niemieckiego / angielskiego w stopniu komunika...

22.04.202422.04.2024

Zamek Ryn zatrudni recepcjonistę/recepcjonistkę

IWONA KUCHARCZYKIWONA KUCHARCZYK
Ryn

Obowiązki: Obsługa Gościa Hotelowego na wysokim poziomie, na etapie check in, podczas pobytu oraz wymeldowania, Udzielanie informacji hotelowej i turystycznej, Sprzedaż usług hotelu w zakresie turystyki indywidualnej, Dokonywanie rozliczeń pobytów indywidualnych i grupowych, Współpraca z innymi...

23.04.202423.04.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Recepcjonista/Recepcjonistka do Ruciane Park

RUCIANE PARKRUCIANE PARK
Ruciane-Nida

Cześć! Jesteśmy Go4 Sport. Spółka, do której należą ośrodki wypoczynkowe w malowniczych miejscach w Polsce. Obecnie posiadamy obiekty w Jastarni (Pod Cyprysami), w Rucianem Nidzie (Ruciane Park) i Ustroniu Morskim (Ustronie Park). Naszym celem jest budowanie pozytywnych doświadczeń dla naszych gośc...

04.04.202404.04.2024