Filtruj

Praca Recepcjonista - Piątek

1-3 z 3 ofert pracy

Recepcjonista w Miasteczku Galicyjskim

ARTURARTUR
Piątkowa

Zakres obowiązków: -Profesjonalna obsługa Gościindywidualnych i grupowych -Meldowanie i wymeldowanie gości w sposób profesjonalny i życzliwy -Rozliczenie pobytu oraz sporządzanie dokumentów sprzedaży -Przygotowywanieraportów dobowych oraz miesięcznych -Obsługa linii telefonicznej, skrzynki mail...

02.04.202402.04.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Obsługa recepcji w trzygwiazdkowym hotelu

KAMILKAMIL
Antoniew

Dzień dobry, do hotelu trzygwiazdkowego mieszczącego się na Teofilowie w Łodzi poszukujemy Recepcjonistów. Jeśli chcesz pracować w prestiżowym miejscu, jesteś otwarty, lubisz pracę zespołową i bezpośredni kontakt z klientem – zapraszamy do przesyłania CV. Od kandydatów oczekujemy: inicjatywa i u...

05.06.202405.06.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Recepcjonistka Best Gym - Kutno

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Kutno

W Best Gym łączymy pasję do sportu z profesjonalizmem, tworząc miejsce, które inspiruje do aktywności i dbania o zdrowie. Dołącz do naszej społeczności i zacznij swoją sportową przygodę z Nami! Zbliżające się otwarcie obiecuje być nie tylko rewolucyjnym wydarzeniem, ale również fantastyczną szansą...

04.06.202404.06.2024
od 27 zł