Filtruj

Praca Recepcjonista - Piecki

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Piećki

Numer oferty: StPr/24/0238Obowiązki:Według stanowiskaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:obsługa komputera (pakiet MS Office)Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweMiejsce pracy: Zwycięstwa 60, 11-710 Piecki, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pr...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MAZURYCAMPS JAN KISIELEWSKIMAZURYCAMPS JAN KISIELEWSKI
Piećki

Zakres obowiązków: Według stanowiska Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - obsługa komputera (pakiet MS Office)...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Recepcjonistka / Recepcjonista Hotel Loft 1898

HOTEL LOFTHOTEL LOFT
Suwałki

Hotel Loft 1898 to miejsce wyjątkowe, w którym historia spotyka się z nowoczesnością. Nasz obiekt wyróżnia się doskonałą lokalizacją i znakomitą ofertą kulinarną. Hotel posiada 75 komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych pokoi, łącznie 131 miejsc noclegowych, oraz dwie przestronne sale konferencyjn...