Filtruj

Praca Recepcjonistka Recepcjonista - Głuchołazy

1-3 z 3 ofert pracy

Recepcjonistka/Recepcjonista

KIEROWNIK RECEPCJIKIEROWNIK RECEPCJI
Głuchołazy

Aspen Prime poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonistka. ·poszukujemy osoby na pełny etat (praca zmianowa) Oczekujemy: ·zaangażowania ·prawo jazdy kategorii B. ·znajomość języka angielskiego/niemieckiego (poziom komunikatywny) ·dyspozycyjności ·dobra znajomość obsługi komputera w tym pa...

11.07.202411.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AGNIESZKA ŻURAKOWSKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AGNIESZKA ŻURAKOWSKA
Pokrzywna

Zakres obowiązków: Obsługa gości hotelowych z zachowaniem najwyższych standardów, odpowiadanie na zapytania i prośby ze strony gości, aktywna sprzedaż ofert hotelowych, prezentowanie oferty hotelu, celem pozyskania nowych klientów, przygotowywanie ofert marketingowych, reprezentowanie hotelu. Wymag...

09.08.202409.08.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Pokrzywna

Numer oferty: StPr/24/1075Obowiązki:Obsługa gości hotelowych z zachowaniem najwyższych standardów, odpowiadanie na zapytania i prośby ze strony gości, aktywna sprzedaż ofert hotelowych, prezentowanie oferty hotelu, celem pozyskania nowych klientów, przygotowywanie ofert marketingowych, reprezentowan...