Filtruj

Praca Recepcjonistka Recepcjonista - Łeba

1-2 z 2 ofert pracy

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

OLMAR-USŁUGI-HOTELARSKO-GASTRONOMICZNO-HANDLOWE ALEKSANDER BECKEROLMAR-USŁUGI-HOTELARSKO-GASTRONOMICZNO-HANDLOWE ALEKSANDER BECKER
Łeba

Zakres obowiązków: -praca na recepcji -praca przy komputerze -praca od 07:00 do 19:00 19:00 do 07:00 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące mile widziane doświadczenie zawodowe, praca z ludźmi, podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Recepcjonistkę

KRZYSZTOF GRUBBAKRZYSZTOF GRUBBA
Łeba

OPIS Zatrudnię pracownika na stanowisko recepcjonistka/recepcjonista w obiekcie turystycznym Kite Marina Sarbsk w miejscowości Sarbsk, ul. Przybrzeże 17 (ok 10 km od Łeby) Obowiązki: bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami dbanie o estetykę stanowiska...

20.05.202420.05.2024
od 27 zł