Filtruj

Praca Recepcjonistka Salonu - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w solarium (recepcjonistka)

SANDRASANDRA
Kalisz

Poszukujemy osoby/studentki na stanowisko OBSŁUGA SALONU SOLARIUM, Obowiązki: Bezpośrednia obsługa klientów i utrzymanie z nimi relacji. Przyjmowanie i zarządzanie systemem rezerwacji. Reprezentowanie firmy. Sprzedaż produktów i usług firmy. Dbałość o czystość w salonie. Wymagania: Umiejętno...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Laser DeLux® / Recepcjonistka /Stażystka/Kalisz

MARTAMARTA
Kalisz

Specjalista obsługi klienta w salonie kosmetycznym: Dołącz do zespołu najbardziej znanej sieci Salonów Kosmetyki Laserowej Laser DeLux w Polsce! Jeśli szukasz pracy, w której: możesz się rozwijać zawodowo, oczekujesz stabilizacji finansowej, masz jasno określone zadania i obowiązki lubisz prac...

19.08.202419.08.2024
Praktykapraktyka

Recepcjonistka w Salonie Fryzjerskim

SALON FRYZUR W KALISZUSALON FRYZUR W KALISZU
Kalisz

Obowiązki: przyjmowanie rezerwacji prowadzenie Social Media ( Tik Tok, FB, Instagram) inwentaryzacje dbanie o porządek w salonie drobne prace biurowe znajomość pakietuExcel i Word obsługa urządzeń biurowych Wymagania: Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji. Otwartość i umiejętno...

16.07.202416.07.2024
od 4300 zł