Filtruj

Praca Recepcjonistka - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTKA W HOTELU

JANUSZ ANDRZEJ KALINIAK DOM HANDLOWY- HOTEL- RESTAURACJA JANUSZJANUSZ ANDRZEJ KALINIAK DOM HANDLOWY- HOTEL- RESTAURACJA JANUSZ
Siedlce

Zakres obowiązków: Obsługa gości hotelowych (Hotel Janusz), praca w systemie 12/48. Praca w godzinach: od 8.00 do 20.00 i od 20.00 do 8.00. Praca również w weekendy (w zależności od ustalonego grafiku). Wymagana znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego. Wymagania: wykształcenie - śred...

12.04.202412.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Recepcjonistka / Recepcjonista

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Siedlce

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

14.03.202414.03.2024

Recepcjonistka-Hotel Villa Park Siedlce

AGNIESZKAAGNIESZKA
Siedlce

Hotel Villa Park w Siedlcach poszukuje osoby na stanowisko recepcjonistka Wymagania: znajomość języka angielskiego doświadczenie w obsłudze gości hotelowych dobra organizacja pracy komunikatywność umiejętność pracy w zespole gotowość do pracy zmianowej/ zmiany dzienne i nocne/ doświadczenie ...

05.03.202405.03.2024