Filtruj

Praca Recycling - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

nowa oferta
HB OFFICE INWESTYCJE SP. Z O.O.HB OFFICE INWESTYCJE SP. Z O.O.
Kielce

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy Miejsce pracy: Kielce Twój zakres obowiązków obsługa księgowa kilku spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi przygotowywanie deklaracji VAT wystawianie fv i kontrola rozliczeń dekretowanie i księgowanie ...

18.05.202418.05.2024

MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

VIVE TEXTILE RECYCLING SP. Z O.O.VIVE TEXTILE RECYCLING SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - podstawowe Uprawnienia UDT. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku....

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E - BDF

Kielce

Zakres obowiązków: Stałe trasy międzynarodowe, głównie: DE, CZ, AT, NL, BE, FR, CH, IT, DK, SE, Obsady pojedyncze i podwójne, Nadwozia wymienne WECON z systemem BDF, Wyjazdy na trasach krótkich/kilkudniowe i wyjazdy na trasach długich od 2 do 3 tygodni Kółka na powtarzalnych trasach W praktyce okoł...