Filtruj

Praca Reczne Malowanie - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Lakiernik - umowa o pracę i jedna zmiana

HYDROG ZAKŁAD BUDOWY MASZYNHYDROG ZAKŁAD BUDOWY MASZYN
Łódź

HYDROG Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, mamy 30 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu specjalistycznych maszyn do prac drogowych, komunalnych, lotniskowych i kolejowych. Budowa maszyn to nasza pasja! Lakiernik konstrukcji stalowych - Łódź Górna Obowiązki: - obsługa urządzeń a...

16.04.202416.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Myjni Detailer

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Łódź

Firma CarDetailing Bmwaudi.pl z siedzibą w Łodzi przy ul. Harnasia 5 poszukuje pracownika do kompleksowej kosmetyki pojazdowej . Osoby do przyłączenia lub z doświadczeniem oraz prawo jazdy kat. B. Do głównych zadań należy kompleksowa kosmetyka pojazdu z zakresu: -bezpiecznego mycia- myjnia ręczna-pr...

04.04.202404.04.2024

Pracownik budowlany Zgierz

MARCINMARCIN
Zgierz

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie bud...

od 25 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0246 s