Filtruj

Praca Red - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

SEO Specialist

RED BIRD SP. Z O.O.RED BIRD SP. Z O.O.
Łódź

Zakres obowiązków samodzielne wyznaczanie ścieżek pozyskiwania ruchu organicznego- duża swoboda działania, testowania rozwiązań i pomysłow optymalizowanie stron internetowych pod kątem wyszukiwarek realizacja projektów SEO & analizy techniczne, przeprowadzanie poszczególnych części audytów SEO, rese...

11.06.202411.06.2024

TATUAŻYSTA

Łódź

Zakres obowiązków: - wykonywanie tatuaży - przygotowania szkicu według upodobań klienta - praca w dni wolne - umowa o pracę na czas określony: 3 lata Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność obsługi maszynki do tatuażu GOLDEN DIAL SHADER MS005, RED WALKER MS009L, BLACK V-POWER LINER MS0...

Umowa o pracęumowa o pracę

New Business Manager

GRUPA SARIGATOGRUPA SARIGATO
Łódź

W Grupie Sarigato jest nas 85 osób i mamy kilka spółek, w tym m.in. największą w Polsce sieć reklamy Rich Media. Ale naszym oczkiem w głowie jest założona przez nas 12 lat temu fundacja, w której prowadzimy dwie bardzo duże akcje: KarmimyPsiaki.pl. i Hakersi.pl Jesteśmy w gronie 50 najszybciej rosną...

07.06.202407.06.2024