Filtruj

Praca Referent Administracyjny - Wołów

1-2 z 2 ofert pracy

REFERENT DS. PŁAC

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zduńska Wola

Numer oferty: StPr/24/0282Obowiązki:obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń, kartotek podatkowych, zasiłkowych, prowadzenie spraw związanych z przynależnością do PPK, prowadzenie spraw związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznychWymagan...

11.06.202411.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

Zakres obowiązków: obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń, kartotek podatkowych, zasiłkowych, prowadzenie spraw związanych z przynależnością do PPK, prowadzenie spraw związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych Wymagania: wykształcen...