Filtruj

Praca Referent Biurowy - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

REFERENT BIUROWY

Zielona Góra

Zakres obowiązków: wg zawodu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

19.04.202419.04.2024

Referent/ka (pracownik biurowy) - Zielona Góra

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.

​ Twój zakres obowiązków: Praca bezpośrednia z klientem firmy Prace administracyjno-biurowe Dbanie o prawidłowy przebieg informacji Przygotowanie raportów i zestawień Współpraca ze wszystkimi działami firmy Nasze wymagania: Niekaralność Bardzo dobra organizacja pracy Praktyczna znajomość pa...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Referent ds. obsługi klienta

MELLE SP. Z O.O.MELLE SP. Z O.O.
Stary Staw

Melle. sp. z o.o. dystrybutor kosmetyków samochodowych kultowej marki K2. Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic. Miejsce pracy: siedziba firmy Stary Staw / Ostrów Wlkp. Zatrudnienie: umowa o pracę Tryb: praca stacjonarna Wymiar: pełny etat Zakres obowiązków: opieka nad istniejąc...