Filtruj

Praca Referent Do Spraw Ksiegowosci

Wynagrodzenie
Referent Do Spraw Ksiegowosci - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kędzierzyn-Koźle

Numer oferty: StPr/24/0483Obowiązki:Prowadzenie spraw związanych z wymiarem opłat, prawidłowe i rzetelne naliczanie opłat, bieżące księgowanie i aktualizacja opłat, dokumentowanie wszystkich księgowań i naliczeń, sporządzanie rejestrów i dokumentacji związanej z rozliczaniem należnościWymagania:Wyma...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

REFERENT / PODINSPEKTOR / INSPEKTOR DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (SOK.111.2.2024)

nowa oferta
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PRZYSTAŃ W KATOWICACHDOM POMOCY SPOŁECZNEJ PRZYSTAŃ W KATOWICACH
Katowice

Zakres obowiązków: - Więcej informacji na stronie: https://www.biuletyn.abip.pl/dpsprzystan/komunikat/95491 - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Przystań w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze na zastępstwo - 1 etat w Domu Pomocy Społecznej Przystań w Katowicach - Stanowisko pracy: refere...