Filtruj

Praca Referent - Dwór

1-3 z 3 ofert pracy

REFERENT DS. HANDLU

nowa oferta
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKAOKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: Zakres czynności : - praca przy komputerze , prowadzenie dokumentacji, - przyjmowanie zamówień , fakturowanie i uzgadnianie sprzedaży ( cennik , ilość ), - dbałość i opieka nad aktualnymi klientami, - umiejętność utrzymania właściwych relacji z klientami, - znajomość technik sp...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowa / referent

KADRYKADRY

Wymagania : - wykształcenie ekonomiczne lub rachunkowe ( księgowe ) min. średnie - mile widziane doświadczenie zawodowe w/w zakresie Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji zawodowych oraz przyjętego zakresu czynności i odpowiedzialności: do 6000 zł. brutto miesięcznie. Zatrudnienie na podstaw...

05.04.202405.04.2024

Referent ds. handlu

KADRYKADRY

Wymagania : - wykształcenie min. średnie - mile widziane doświadczenie zawodowe w/w zakresie Wynagrodzenie ok. 3600-5000 brutto miesięcznie. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat. Zakres czynności : - praca przy komputerze , prowadzenie dokumentacji - przyjmowanie zamówień , f...

07.08.202307.08.2023
od 4300 zł