Filtruj

Praca Referent - Kielce

1-2 z 2 ofert pracy

Referent

IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KIELCACHIZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KIELCACH
Kielce

Osoba na tym stanowisku: Przyjmuje i ewidencjonuje składane deklaracje podatkowe, wnioski, informacje i inne dokumenty, w tym w formie elektronicznej Wprowadza do systemu informatycznego dane szczegółowe z deklaracji podatkowych i innych dokumentów oraz przetwarza dane przesyłane za pośrednictwem śr...

30.04.202430.04.2024

REFERENT DS. KURSÓW I SZKOLEŃ

KONSORCJUM NAUKOWO-EDUKACYJNE S. A.KONSORCJUM NAUKOWO-EDUKACYJNE S. A.
Kielce

Zakres obowiązków: wg. stanowiska Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) Zakres czynności; obsługa administracyjnoorganizacyjna szkoleń, tworzenie i koordynowanie kolejnych szkoleń/kursów, w tym szkoleń, organizowanych w ramach EFS, kontakt mailowy i telefoniczny z uczestn...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0282 s