Filtruj

Praca Referent - Mława

1-3 z 3 ofert pracy

Referent ds. rozliczeń (fakturzystka) Wipasz S.A.

WIPASZ S. A.WIPASZ S. A.
Mława

Wipasz S.A. dostarcza produkty spełniające najwyższe normy jakościowe dzięki pełnej integracji procesu produkcyjnego oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii. Wytwarzamy rocznie ponad milion pasz wytwórniach a nasze zakłady drobiarskie produkują dziennie tysiąc ton mięsa z kurczaka, nasze moce u...

08.02.202408.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Referent ds. księgowości

FERMY KOŹLAKIEWICZ SP. J.FERMY KOŹLAKIEWICZ SP. J.
Mława

Zakres obowiązków: sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów sprzedażowych i zakupowych (pełne księgi), dekretowanie wyciągów bankowych, archiwizowanie dokumentów. Wymagania: dobra znajomość MS Office, w szczególności ...

26.10.202326.10.2023
od 4500 zł

STARSZY REFERENT UBEZPIECZEŃ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nidzica

Numer oferty: StPr/24/0157Obowiązki:- udzielanie informacji w sprawach ubezpieczenia społecznego rolników i ubezpieczenia zdrowotnego; - przyjmowanie i kompletowanie wniosków dotyczących ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego;- wydawanie osobom objętym ubezpieczeniem społecznym lub zdrowotnym zaświ...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie