Filtruj

Praca Referent - Zagnańsk

1-3 z 3 ofert pracy

REFERENT DS. KOOPERACJI

KH - KIPPER SP. Z O.O.KH - KIPPER SP. Z O.O.
Zagnańsk

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Zakres czynności; Zamawianie detali i współpraca z dostawcami.Nadzór nad dokumentami.Pozyskiwanie nowych firm do współpracy. Odbiór ilościowy i jakościowy detali. Tworzenie zapytań ofertowych do firm zewnętrznych na w...

02.09.202402.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mobilny referent

ANNAANNA
Kielce

Zapraszamy do współpracy osobę na stanowisko: Mobilny referent w usługach ochrony osób i mienia U Nas każdy ma równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Zadania na tym stanowisku to: Nadzór nad wskazanymi obiektami ochrony fizycznej; Nadzór bez...

28.08.202428.08.2024

Referent ds. kooperacji

KH-KIPPER SP. Z O.O.KH-KIPPER SP. Z O.O.
Kielce

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielce (około 20 minut) Opis stanowiska: Zamawianie detali i współpraca z dostawcami. Nadzór nad dokumentami. Pozyskiwanie nowych firm do współpracy. Odbiór ilościowy i jakościowy detali. Tworzenie zapytań ofertowych do firm zewnętrznych na wykonanie detali dla pot...

04.07.202404.07.2024