Filtruj

Praca Referenta - Brzesko

1-3 z 3 ofert pracy

REFERENT W REFERACIE OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ

Brzesko

Zakres obowiązków: Obsługa kancelaryjno biurowa komórki organizacyjnej, rejestrowanie informacji, deklaracji i zeznań rocznych w systemie POLTAXPlus, wprowadzanie danych do innych działających w Urzędzie aplikacji komputerowych, przygotowanie dokumentów w celu przekazania ich do biblioteki akt bieżą...

03.06.202403.06.2024

Referent ds. księgowych

DOMINIKA ZAMĘTADOMINIKA ZAMĘTA
Brzesko

Zakres zadań : Księgowanie kpir i ryczałtów, przygotowywanie deklaracji DRA Wymagania : 1. Technikum ekonomiczne lub kursy. Oferta: - wynagrodzenie zależne od umiejętności i zakresu czynności - dodatkowe ubezpieczenie grupowe, - serdeczna atmosfera, - miesięczne wdrożenie. Mile widziane doświa...

23.05.202423.05.2024
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

REFERENT DS. PŁAC (O)

CENTRUM MEDYCZNE KOL-MED SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARNOWIECENTRUM MEDYCZNE KOL-MED SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARNOWIE
Tarnów

Zakres obowiązków: Referent ds. płac Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, doświadczenie w zakresie naliczania i rozliczania płac, mile widziana znajomość programu Płatnik lub innych programów, może być osoba z orzeczeniem ...

04.06.202404.06.2024