Filtruj

Praca Referenta - Skierniewice

1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY REFERENT

Skierniewice

Zakres obowiązków: Zapoznanie z przepisami BHP i PP, zapoznanie z ustawą Prawo budowlane, KPA, archiwizowanie dokumentów celem przekazania do archiwum zakładowego, obsługa urządzeń biurowych, stemplowanie dokumentów, wysyłanie korespondencji, obsługa systemu SIDAD, opisywanie teczek spraw, wydawanie...

24.05.202424.05.2024

Zakres obowiązków: WYDAWANIE KART WĘDKARSKICH, REDAGOWANIE PISM Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA, WYDAWANIE ZAŚWIADCZEŃ O LASACH Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

16.05.202416.05.2024

referent

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Łowicz

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łowiczu Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Łowiczu 99-400 Łowicz ul. Stanisława Stanisławskiego 30A Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:...

12.06.202412.06.2024