Filtruj

Praca Regionalny Menedzer Sprzedazy - Poznań

1-2 z 2 ofert pracy

Regionalny menedżer sprzedaży (żywienie zwierząt - bydło)

GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Poznań

Twoje zadania: sprzedaż komponentów żywieniowych dla bydła pozyskiwanie klientów w podległym województwie badanie potrzeb gospodarstw i doradzanie klientom opracowywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów doradztwo techniczne oraz żywieniowe Czego oczekujemy: co najmniej 2 lata doświadczenia...

27.04.202427.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Regionalny Menedżer Sprzedaży

ERGO HESTIAERGO HESTIA
Poznań

wykształcenie wyższe, praktyczna znajomość rynku ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie, doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą lub zarządzaniem sprzedażą produktów majątkowych i życiowych, gotowość do pracy w terenie – wymagane czynne prawo jazdy kat. B, osobowość me...

19.04.202419.04.2024