Filtruj

Praca Rejestracja Medyczna - Szczytno

1-3 z 3 ofert pracy

REJESTRATORKA MEDYCZNA (PRACE INTERWENCYJNE)

Szczytno

Zakres obowiązków: rejestracja pacjentów (telefoniczna i osobista) obsługa programu COMARCH i sprzętów okulistycznych, pomoc lekarzowi, utrzymywanie czystości w godzinach pracy poradni, organizacja dokumentów w poradni, utrzymanie estetyki miejsca pracy Praca w godzinach: poniedziałek 11.00-15.00; w...

13.09.202413.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik sklepu medycznego

KAROLINAKAROLINA
Szczytno

Jeśli jesteś otwarty na kontakty z ludźmi, zdobywanie nowych doświadczeń i empatyczne rozwiązywanie problemów klienta – jesteś idealną osobą, by zasilić swoją energią nasz Zespół :) Wymagania: • Poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca pr...

04.09.202404.09.2024
od 5000 zł

Pracownik sklepu medycznego - przedstawiciel regionalny

ANIAANIA
Szczytno

08.02.202408.02.2024
od 4650 zł