Filtruj

Praca Rejestratorka Medyczna - Cegłów

1-3 z 3 ofert pracy

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Cegłów

Zakres obowiązków: wg programu stażu Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - administracyjne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - **Obsługa komputera umiejętność - komunikatywnoś...

01.07.202401.07.2024

Rejestratorka Medyczna - miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

BIOVENABIOVENA
Ożarów Mazowiecki

Centrum Medyczne Biovena poszukuje pracownika na stanowisko: Rejestratorka Medyczna – miejsce pracy : Ożarów Mazowiecki Opis stanowiska: Bieżąca oraz telefoniczna obsługa Pacjenta Obsługa drukarki fiskalnej i aplikacji komputerowych Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywani...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Rejestratorka Pruszków k. Warszawy

BOGNA, IZABOGNA, IZA
Pruszków

Poszukujemy osoby do pracy w rejestracji Centrum Rehabilitacji Kinesi w Pruszkowie. Najchętniej nawiążemy współpracę ze studentką/studentem. Poszukujemy osoby na dłuższą współpracę, a nie tylko na okres wakacyjny. Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, 6h dziennie - 5 razy w tygodniu...

12.06.202412.06.2024