Filtruj

Praca Rejestratorka Medyczna - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Rejestratorka/Rejestrator pacjenta

nowa oferta
BIUROBIURO
Katowice

Klinika poszukuje osoby do pracy w rejestracji medycznej. Oczekujemy: -wysokiej kultury osobistej, -doskonałego podejścia do pacjenta, -umiejętności sprawnej pracy z komputerem, -szybkiego uczenia się, -wykształcenie medyczne/pokrewne będzie dodatkowym atutem Zadania: -praca z pacjentem w re...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rejestratorka medyczna Katowice

nowa oferta
ALEKSANDRAALEKSANDRA
Katowice

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku rejestratorki w Poradni w ścisłym centrum Katowic. Zakres obowiązków: bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami, przygotowanie dokumentacji pacjentów, obsługa systemu Znany Lekarz do rejestrowania wizyt, współpraca z personelem medycznym, obsługa kasy ...

04.06.202404.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

REJESTRATORKA MEDYCZNA

nowa oferta
CENTRUM MEDYCYNY PRACY HIPOKRATES SP. Z O.O.CENTRUM MEDYCYNY PRACY HIPOKRATES SP. Z O.O.
Tychy

Zakres obowiązków: fakturowanie; obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego; statystyki; archiwizacja. * praca w systemie 1-zmianowym: 08:00-16:00. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Obsługa komputera - Microsoft Office umiejętność - umiejętność obsługi ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0321 s