Filtruj

Praca Rejestratorka Recepcjonistka - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Recepcjonistka stomatologiczna/rejestratorka medyczna

nowa oferta
Gdańsk

Wymagania recepcjonistka stomatologiczna:Absolwentka/ w trakcie nauki na kierunku asystentki stomatologicznejUśmiech i komunikatywnośćZapewnienie miłej i sprawnej obsługi pacjentaMile widziane doświadczenie na stanowisku rejestratorki / recepcjonistki medycznejPunktualnośćBardzo dobra organizacja pr...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

RECEPCJONISTKA/REJESTRATORKA MEDYCZNA

NOVIQUE SP. Z O.O.NOVIQUE SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Bieżąca komunikacja z Pacjentami (telefoniczna, mailowa, stacjonarna), zapis i koordynacja wizyt Pacjentów w Klinice, obieg dokumentacji medycznej dbałość o wysoką jakość obsługi, ścisła współpraca ze Specjalistami w Klinice rozliczanie Pacjentów, kontrola nad stanem kasy, raporto...

09.04.202409.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna

CENTRUM STOMATOLOGICZNE GRUNWALDZKA SP. Z O.O.CENTRUM STOMATOLOGICZNE GRUNWALDZKA SP. Z O.O.
Pruszcz Gdański

bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem, prace administracyjne związane z obsługa klienta oraz bieżącą pracą placówki, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności, wystawianie faktur, generowanie raportów, współpraca z personelem medycznym doświadczenie w pracy na stanowisku rejestratorki ...

05.04.202405.04.2024