Filtruj

Praca Reklamacje - Wólka Kosowska

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

nowa oferta
Wólka Kosowska

Zakres obowiązków: obsługa klienta w języku wietnamskim – za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio, odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę, pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów z Wietnamu Wymag...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Jabłonowo

Zakres obowiązków: obsługa klienta w języku chińskim – za pośrednictwem telefonu lub online, odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę, pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów z Chin Wymagania: wykształcenie -...

11.06.202411.06.2024

Staż w dziale jakości

RANDSTADRANDSTAD
Warszawa

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w globalnej firmie z branży farmaceutycznej? Jesteś dobrze zorganizowanym studentem ostatnich lat studiów w obszarze farmacji, chemii, biologii, biotechnologii? Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i możesz pochwalić się sumiennością i umiejętnością pracy ...

20.05.202420.05.2024