Filtruj

Praca Rekrutacja I Doradztwo Personalne - Kleszczów

Pracownik produkcji- montaż | 4800 zł brutto | mile widziane Panie

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Kleszczów

Zadania: prace montażowe przy produkcji kabli światłowodowych (nakładanie powłok zewnętrznych na włókna, polerowanie, zaciskanie złączy) realizacja prac zgodnie z instrukcją dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: gotowość do podjęcia długofalowej współpracy zdolności manualne wykształcenie...

13.05.202413.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pomocnik operatora palownicy

nowa oferta
BUSINESS SOLUTIONS WOJCIECH KARŁOWSKIBUSINESS SOLUTIONS WOJCIECH KARŁOWSKI
Bełchatów

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. * Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (n...

14.05.202414.05.2024

Operator palownicy

nowa oferta
Bełchatów