Filtruj

Praca Rekrutacja Krzysztof - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony - Gliwice ul. Bojkowska

BIUROBIURO
Gliwice

Spółka zatrudni Panie i Panów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do ochrony obiektu biurowego w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej. Wymagamy doświadczenia w pracy, punktualności, zaangażowania. Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, stabilne zatrudnienie, opiekę koordynatora. Wynagrodzenie 4...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel medyczny - weterynaria

nowa oferta
JM SANTE PHARMA SP. Z O.O.JM SANTE PHARMA SP. Z O.O.
Katowice

Przedstawiciel medyczny - weterynaria Miejsce pracy: Katowice Twój zakres obowiązków Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za promocję i sprzedaż preparatów weterynaryjnych Spółki na powierzonym terenie województwa śląskiego w środowisku lekarzy weterynarii. Nasze wymagania Min. roc...

17.05.202417.05.2024

Operator Węzła Betoniarskiego

LAFARGEHOLCIMLAFARGEHOLCIM
Świętochłowice

Twoje zadania: Produkcja mieszanki betonowej zgodnie z recepturami i wytycznymi w zakresie zapewnienia jakości produkowanej mieszanki betonowej, Kontrola oraz zamawianie odpowiedniej ilości surowców do produkcji oraz ich inwentaryzacja, Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń, Nadzór nad...

15.05.202415.05.2024