Filtruj

Praca Rekrutacja Przez Zarzadzanie Po Ludzku - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

Staż Asystent Kadrowo Księgowy w Biurze Rachunkowym

REKRUTERREKRUTER
Piła

Stanowisko: Stażysta Asystent Kadrowo-Księgowy w Biurze Rachunkowym Miejsce pracy: Piła Rodzaj umowy: Staż z Urzędu Pracy Wymiar czasu pracy: Pełny etat O firmie: Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi księgowe i kadrowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki naszemu doświa...

14.06.202414.06.2024
Praktykapraktyka

Inspektor / Kierownik - Piła

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Piła

Twój zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów na podległym terenie Rekrutacja, organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników ochrony Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz godne reprezentowanie jej przed Kon...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lider/-ka produkcji

COLOURS FACTORY SP. Z O.O.COLOURS FACTORY SP. Z O.O.
Piła

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany i pełen inspiracji zespół.Tworzą go energiczni, nastawieni na sukces specjaliści wielu dziedzin, których wiedza, doświadczenie i potencjał pozwalają nam budowa...

18.04.202418.04.2024