Filtruj

Praca Rekrutacja - Drezdenko

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Ochrony Fizycznej - Drezdenko

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Drezdenko

Opis stanowiska: ochrona powierzonego mienia i osób, obchody obiektu reakcja na powstałe zdarzenia prowadzenie dokumentacji obiektowej. Wymagania: niekaralność, wysoki poziom kultury osobistej, chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji, osoby komunikatywne, dyspozycyjne, zorganizowan...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

nowa oferta
MAGDALENAMAGDALENA
Błotnica

Spółka Bapro-Met –czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli szukasz stabilnego miejsca pracy w prężnie rozwijającej się firmie to zapraszamy do naszego zespołu! Spółka Bapro–Met została założona w 1997 r. i jest firmą rodzinną. Od początku swojego istnienia zajmujemy się obróbką metalu, produkcją elementów...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na produkcji od zaraz !!! Międzychód

nowa oferta
MAGDAMAGDA
Międzychód

Poszukujemy osób do pracy przy: kompletowanie, wycinanie i wyklejanie pianek PUR. Dołącz do zespołu nawet od zaraz! Miejsce pracy: Międzychód Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie Aplikuj, aby zyskać: • pewne i legalne zatrudnienie, • pracę w systemie zmianowym (3 zmiany), • WOLNE WEEKENDY l...

od 27 zł