Filtruj

Praca Rekrutacje - Ropczyce

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wózka widłowego

Ropczyce

Zadania: Zaopatrywanie produkcji w potrzebne surowce Odbiór towarów z produkcji i umieszczanie ich w magazynie Przeprowadzanie inwentaryzacji Obsługa wózka widłowego Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Uprawnienia do obsługi wózków widłowych Doświadczenie w pracy na magazynie będ...

12.06.202412.06.2024

Pilzno

Specjalista ds. Rekrutacji

Mielec

Do Naszych wewnętrznych struktur poszukujemy Specjalisty ds. Rekrutacji Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę, Wynagrodzenie podstawowe + premie, Bogaty pakiet benefitów. Zakres odpowiedzialności: Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, Przygotow...