Filtruj

Praca Remontowo Budowlane - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

nowa oferta
ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY EDBUD EDWARD GNIEWEKZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY EDBUD EDWARD GNIEWEK
Rzeszów

Zakres obowiązków: Znajomość robót wykończeniowych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Chęci do pracy. Dobra znajomośc zawodu. Umiejętność układania płytek posadzkowych i ściennych...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK BUDOWLANY

nowa oferta
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY REM-BUD GŁODEK JANZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY REM-BUD GŁODEK JAN
Kolbuszowa

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane. Miejsce wykonywania pracy na terenie woj. podkarpackiego i małopolskiego. Po okresie próbnym umowa na czas określony. Wyjazd 06:00 z miejscowości Widełka lub Kolbuszowa. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Chęci do pracy. Istnieje możliwość przuczenia....