Filtruj

Praca Remonty Domow - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Cieśla Dekarz Niemcy

EASTGATE RECRUITMENTEASTGATE RECRUITMENT
Wrocław

Opis / Obowiązki:Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart lub AustriiPraca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim zakładzie stolarsko-dekarskim, usługi stolarskie, c...

16.05.202416.05.2024

Pracownik budowlany

BALTARBALTAR
Wrocław

Zatrudnimy fachowców budowlanych oraz pomocników przy kompleksowych remontach mieszkań i domów. Praca teren Wrocławia i okolice.Warunki do uzgodnieniaProszę dzwonić na podany numer telefonu 534 254 320Jerzy...

13.05.202413.05.2024

Pomoc w ogrodzie i przy prostych pracach remontowych w domu

KAROLKAROL
Górzyce

Zatrudnię młodego (18 - 50 lat) pomocnika do pomocy przy utrzymaniu ogrodu oraz do pomocy przy prostych pracach remontowych wokół domu.Doświadczenie w tej branży mile widziane, wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania 28-50 na godzinę.Możliwe zatrudnienie na umowę o pracę/zlecenie.P...

14.05.202414.05.2024