Filtruj

Praca Remonty Wykonczenia - Olszyna

1-3 z 3 ofert pracy

Remonty i wykończenia - praca

BAU-ERBAU-ER
Olszyna

Praca przy remontach i wykończeniach mieszkań oraz łazienek. Praca dla osoby z doświadczeniem, samodzielnej, dokładnej, potrafiącej planować swoją pracę bez nałogów najlepiej z prawem jazdy. Olszyna i okolice w promieniu 30 km....

04.03.202404.03.2024
od 30 zł

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

KAZIMIERZ KOZŁOWSKI KAZ-DACHY FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWAKAZIMIERZ KOZŁOWSKI KAZ-DACHY FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA
Wola Augustowska

Zakres obowiązków: remonty, ocieplenia, malowanie, tynkowanie, wykończenie wnętrz Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - śred...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ogólnobudowlany

remonty, ocieplenia, malowanie, tynkowanie, wykończenie wnętrz...

08.04.202408.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s