Filtruj

Praca Remonty Wykonczenia - Orły

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię , budowlańca , remonty, dekarza , wykończenia , płytkarza

SEBASTIANSEBASTIAN
Orła

Zatrudnię budowlańca z doświadczeniem , fachowca Praca na terenie Warszawy i okolic Praca od 10.04.2024 r · układanie wykładziny PVC · Prace wykończeniowe · Płytkarz · Malarz · Hydraulik · Elektryk Zajmujemy się remontami Praca stała stabilna przez cały rok wynagrodzenie raz w miesiącu ...

28.03.202428.03.2024
od 5200 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK BUDOWLANY

BALICKI BOGUSŁAW - FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA BALBUDBALICKI BOGUSŁAW - FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA BALBUD
Jarosław

Zakres obowiązków: Prace związane z różnymi etapami budowy, wykończeniem budynków, posługiwanie się narzędziami budowlanymi. Praca na terenie powiatu podkarpackiego- pracodawca zapewnia dojazd na miejsce pracy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Robotnik budowlany...

25.04.202425.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0167 s