Filtruj

Praca Remonty - Ostrowiec Świętokrzyski

Mechanik do naprawy sprzętu budowlanego ze znajomością hydrauliki

ERNESTERNEST
Ostrowiec Świętokrzyski

Firma ERMAX zatrudni mechanika do naprawy sprzętu budowlanego ze znajomością hydrauliki siłowej Praca pod adresem Aleja 25-Lecia Wolności 75 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski oferujemy szkolenia specjalistyczne w zakresie napraw , praca na pełny etat Twoje zadania na tym stanowisku to: przegląd, k...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH

Kunów

Zakres obowiązków: Prace konserwacyjne i remontowe sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, budowa sieci. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Znajomość zawodu....

Automatyk - branża produkcyjna

PROMET S. A.PROMET S. A.
Starachowice

O nas Promet S.A. jest jednym z największych zakładów w Polsce produkującym gwoździe. Działamy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą gwoździ do produkcji EURO palet, wbijarek pneumatycznych, łączonych papierem, plastikiem i drutem, pierścieni...