Filtruj

Praca Renata - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Pielęgniarka (O)

RENATA ZIĘBA GABINET LEKARSKI LEK.RENATA ZIĘBA PEDIATRA SPECJALISTA CHORÓB PŁUCRENATA ZIĘBA GABINET LEKARSKI LEK.RENATA ZIĘBA PEDIATRA SPECJALISTA CHORÓB PŁUC
Tarnów

Pielęgniarka...

19.04.202419.04.2024

PIELĘGNIARKA (O)

Tarnów

Zakres obowiązków: Pielęgniarka Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe, doświadczenie na stanowisku, posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu, biegłość obsługi komputera Praca w Tarnowie w przedziale godz. 13:00-18:00, praca na umowę z...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

praca - pracownik produkcji

RENATARENATA
Tarnów

PHZ SM „Lacpol „ Sp. z o.o. Ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa Zakład Mleczarski w Tarnowie 33-100 Tarnów, ul. Dąbrowskiego 46 Zatrudni: Pracownik Produkcji Miejsce pracy : Zakład Mleczarski w Tarnowie , ul. Dąbrowskiego 46 Zakres obowiązków: - prowadzenie procesu obróbki termicznej surowca - ob...

11.04.202411.04.2024