Filtruj

Praca Restauracja Kelner - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Kelner / Kelnerka

nowa oferta
BOSKA WENECJABOSKA WENECJA
Bydgoszcz

Chcesz wziąć udział w tworzeniu nowej restauracji na mapie gastronomicznej Bydgoszczy? Aplikuj teraz! Jako kelner/ka masz ogromny wpływ na atmosferę w restauracji, bo to Ty witasz klientów i przyczyniasz się do zadowolenia gości. Twoim głównym zadaniem jako kelnera/ki będzie obsługa gości na zmiana...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kelner / Kelnerka Restauracja Soplica

nowa oferta
RADEKRADEK
Bydgoszcz

Restauracja Soplica w Bydgoszczy zatrudni osoby na stanowisko Kelner / Kelnerka. Szukamy osób do pracy na weekendy (praca głównie przy uroczystościach tj. komunie, chrzty, obiady weselne, urodziny). Praca w godzinach plus/minus 11 - 19, nie odbywają się u nas uroczystości w godzinach nocnych oraz ...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KELNER W RESTAURACJI AZJATYCKIEJ (NR 1133)

LAMIDOJEE SP. Z O.O.LAMIDOJEE SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: obsługa zamówień w restauracji azjatyckiej, pomoc w tłumaczeniu zamówień Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - chiński (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: C1 - zaawansowany)...

24.04.202424.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0274 s