Filtruj

Praca Restauracja Kelner - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

KELNER/KELNERKA

HUDSON SP. Z O.O.HUDSON SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: podawanie posiłków, napoi, dbanie o porządek w restauracji, obsługa gości restauracji i imprez okolicznościowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera, oferta przeznaczona również dla obywateli Ukrainy...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Koszalin

Numer oferty: StPr/24/0973Obowiązki:podawanie posiłków, napoi, dbanie o porządek w restauracji, obsługa gości restauracji i imprez okolicznościowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera,...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Restauracja Projekt Kuchnia w Koszalinie zatudni kelnera / kelnerke

AGATA KAGATA K
Koszalin

Restauracja Projekt Kuchnia w Koszalinie zatrudni osoby do obsługi sali - kelnerów jak i kelnerki. Praca na pełny etaty w formie elastycznego grafiku. Zatrudnimy zarówno osoby z doświadczeniem lub do wyuczenia. Gwarantowana miła atmosfera pracy w młodym zespole. Mile widziany język obcy ( angiel...

12.05.202412.05.2024
od 20 zł