Filtruj

Praca Restauracja Kelner - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Kelner/ Kelnerka Barman/ Barmanka

GIA PASTA BARGIA PASTA BAR
Łódź

Restauracja Gia Pasta Bar zatrudni pracowników na stanowisko- kelner/ kelnerka barman/ barmanka WYMAGANIA: doświadczenie w branży gastronomicznej na ww stanowiskach dyspozycyjność łatwość w nawiązywaniu kontaktów chęć poszerzania swojej wiedzy sumienność pracowitość status studenta mile widz...

12.05.202412.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kelner/-ka, Hotel Campanile*** w Łodzi

DYREKTOR HOTELUDYREKTOR HOTELU
Łódź

Dołącz do naszego zespołu Food and Beverage. Do Twoich głównych zadań należeć będzie: • obsługa Gości w restauracji i barze • obsługa przerw kawowych • dbałość o bufet śniadaniowy, bufet przerw kawowych • przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań • procedury ustawowe i HACCP Oferujemy: • ...

KELNER

nowa oferta
Aleksandrów Łódzki

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, obsługa gości restauracji, przygotowywanie zimnych i gorących napoi Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziana obsługa kasy fiskalnej...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0255 s