Filtruj

Praca Restauracja Kelner - Tarnów

Restauracja w centrum Tarnowa zatrudni Kelnera/Kelnerki do pracy !!!

RESTAURACJARESTAURACJA
Tarnów

Renomowana restauracja w centrum Tarnowa, poszukuję na stanowisko kelner/kelnerka do pracy na stałe. Wymagania: Znajomość standardów obsługi Znajomość języka angielskiego Dyspozycyjność Kultura osobista Oferujemy: Pracę w przyjaznej atmosferze Umowę o pracę Stawkę ustalaną indywidualnie w o...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelner/ Kelnerka- praca w kolorowym miejscu

MAGDAMAGDA
Tarnów

Yayoi Ramen Restauracja z daniami ramen i kuchnią azjatycką poszukuje osoby na stanowisko: Kelner Zakres obowiązków: - Obsługa Gości na sali. - Przygotowanie napojów i drinków. - Praca na pełny wymiar – zmianowa również w weekendy lub tylko weekendowa. Czego oczekujemy : - Chęci do pracy. - U...

09.05.202409.05.2024
od 4250 zł

KELNER (O)

MLEKSPOL SP. Z O.O.MLEKSPOL SP. Z O.O.
Podlesie Dębowe

Zakres obowiązków: - obsługa sali w restauracji, - obsługa gości, - zbieranie zamówień, Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - chęć do pracy Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, chęć do pracy. Praca na Podlesiu Dębowym, na dwie zmiany - do uzgodnienia, od wtorku ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0234 s