Filtruj

Praca Restrukturyzacja - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista / Specjalistka w Wydziale Geodezji i Regulacji Stanów Prawnych

POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE S. A.POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE S. A.
Gdańsk

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Specjalista / Specjalistka w Wydziale Geodezji i Regulacji Stanów Prawnych Miejsce pracy: Gdańsk Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) za: Prowadzenie procesu uzgadniania dokumentacji projektowej dla terenów kolejowych oraz opracowanie tych materia...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GŁÓWNY SPECJALISTA, INSPEKTOR DS. KONTROLI TERENOWYCH

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA POMORSKI ODDZIAŁ REGIONALNYAGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA POMORSKI ODDZIAŁ REGIONALNY
Gdynia

Zakres obowiązków: -powiadomienie beneficjenta o kontroli, -przeprowadzenie kontroli w terenie, -weryfikacja dokumentacji u beneficjenta, -wypełnienie raportu z kontroli wraz z wymaganymi załącznikami, -przekazanie dokumentacji do osób w Wydziale ds. Obsługi i Przygotowania Dokumentacji. Wymagania:...

24.05.202424.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0324 s